Perde Markaları

Karalar Mefruşat olarak çalıştığımız başlıca perde markaları;

Taç, 40 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye’deki ev tekstili sektörünün lider kuruluşudur. TAÇ markasının temelleri, ev tekstilinin geleneksel merkezlerinden biri olan Denizli Babadağ’da atılmıştır. Ev dekorasyon sanatına gönülden bağlı olan Zorlu Ailesi, üstün kalitesi ve zengin ürün çeşitliliğiyle tüketicisinin yüksek beğenisini kazanan ürünlerini 1980 yılında TAÇ markası altında birleştirmiştir.

Brillant, Temelleri, 1960'lı yıllarda Rahmetli Nurettin Baydemir tarafından Ankara’da küçük bir mefruşat mağazası ile atılan Baydemirler Grubu 1971 yılında kurulmuştur. Günümüze kadar olan 46 yıllık sürede, Nurettin Baydemir ve oğullarının büyük emeği ve vizyonu ile üretim ve pazarlama şirketleri kurulmuş, yaklaşık 4500 kişinin çalıştığı bir grup haline gelinmiştir. Brillant markasıyla perde ve ev tekstili üretiminde bir dünya devi olan Baydemirler Grubu;İstanbul - Kıraç, Beylikdüzü ve Ankara- Nabay fabrikalarında toplam 90.000 m2 kapalı alana yayılmış, en son teknolojilerinin kullanıldığı üretim tesislerinde yılda ortalama 100.000.000 metre üretim yapmaktadır. Dünyada 65’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. 

Brillife, bir Eymes A.Ş. markasıdır. EYMES A.Ş. merkezi Denizli'de bulunan ülkemizin önde gelen perde ve ev tekstili kuruluşudur.  Brillife markası eşliğinde Adana, Ankara Antalya, Bursa, Denizli, İstanbul, İzmir ve Samsun'da bulunan bölge müdürlükleri aracılığıyla siz değerli müşterilerine  doğrudan hizmet sunmaktadır.  Brillife markası ile bayilikler veren, corner mağazaları oluşturan ve diğer toptan ve perakende dağıtım kanalları ile  müşterilerine en kaliteli  hizmeti sunan EYMES A.Ş. BAYDEMİRLER GRUBU Türkiye distribütörüdür.

Tisse, 1990 yılından bu yana marka, kalite ve estetik bütünlüğünde yenilikler ile buluşturmak üzere hizmet vermektedir. Oluşturduğu üretim, pazarlama aktivitesini temsil ettiği ve sahip olduğu markaları ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlara istikrar ile ulaştırmaktadır. Fuar ve tanıtım faaliyetlerinin yanında pazarlama hizmeti ile de aktif olarak gerçekleşen faaliyetlerimiz ev tasarımı ve donatımı konusunda tercih ve zevklere yön veren bir birikim ve araştırmayı sürekli gerçekleştirmektedir.

Legend, Temelleri 1955 yılında atılmış olup, 1984 yılına kadar süregelen ticari faaliyet, şirketleşmiş olup günümüze kadar gelmiştir. Şirket bünyesinde yılların birikimiyle 2800 m2 alanda tül ve fonluk perde, stor ve zebra perde mekanizma sistemleri toptan imalat hizmeti vermektedir. Ürünlerimiz dış pazarda da ilgi görmekte olup ihraç edilmektedir. 1955 yılından bu günümüze kadar olan süreçte yılların verdiği tecrübe, güvenirlilik, kaliteli hizmet anlayışı ve müşterilerimizin desteği yatırımcılık ruhumuzu ve çalışma azmimizi daha da güçlendirmiştir. Müşterilerimizden bugüne kadar aldığımız ve bugünden sonra da alacağımıza inandığımız feyzle Antalya'nın ve Türkiye'nin gururu olmaya devam edeceğiz.