Diğerlerinden Farkımız

DİĞERLERİNDEN FARKIMIZ

Dededen toruna geçen aile mesleğimiz icra ederken özverimiz sayesinde yılların tecrübesiyle perdecilik te yüz güldüren marka olduk.

3 kuşaktır aynı işi yapıyor olmak kesinlikle şans işi değildir. İlk günlerden beri kaliteden ödün vermeyerek müşterilerimize boşa para harcatmamanın gönül rahatlığı içindeyiz.

Hep verdiğimiz sözü tuttuk ve sizlerin memnuniyeti sayesinde bugünlere geldik. Tecrübe ve Kaliteli işçilik ile bize olan güveni Dede KARA'dan beri asla sarsmadık, sarsmayacağız.

Her montajımızdan sonra sizlerin mutluluğunu paylaşmak ve KARALAR MEFRUŞAT'a olan güveni arttırmak Dededen Toruna olduğu gibi gelecek nesillerimize de mirasımız olacaktır.

İlk günden bugüne seçkin markalardan temin edilen kaliteli malzemeler ve tecrübeli personelimiz ile kendi atölyemizde üretimden montaja her aşama da yanınızdayız.

Bizi daha yakından tanımanızı isteriz. Farkımızı bizi tanıyınca onaylayacak ve Karalar Mefruşat ailesinin bir parçası olacaksınız. Satış sonrası bitmeyen dostluğumuz ile tanışmak için bir Kahve içmeye bekleriz. Bizi bilmeyenler bilenlerden de öğrenebilir. Üç kuşaktır ev ve iş yerlerinizin ışıltısına ufacık da olsa bir katkı sağlamak bizim aile mesleğimizdir.